Portréty z Nepálu

Portréty z Nepálu

Po dlouhém váhání, hledání možností a hlavně odvahy, se dříve nemyslitelné, stalo skutečností. Má první výstava je na spadnutí. Díky přátelům, kteří mě přesvědčili o tom, že bych se měl podělit o své fotografie se širší veřejností, díky přátelům, kteří mi poskytli místo a podporu a v neposlední řadě díky své dceři, která mi připomněla, že sny by se měly plnit,

vystavím pár svých fotografií, které jsem pořídil během své cesty po Nepálu. Jedná se o osm fotografií, portrétů, ve velkém formátu (125x90 cm). Výstava začne v neděli, 8. března 2015, v kavárně Sicily na Senovážném náměstí. Jedná se o velmi příjemnou, nekuřáckou kavárnu, s úžasnou obsluhou, skvělým občerstvením, nepřekonatelnou zázvorovou limonádou a naprosto božskými špagetami se sušenými rajčaty a chilli.

Od kulinářského a kavárenského umění zpět k fotografii: každá z vystavovaných fotografií má svůj minipříběh, který si můžete přečíst po naskenování QR kódu pod fotografií, a nebo v brožurce, která je dostupná přímo v kavárně a obsluha vám ji na požádání ráda přinese.

Poslední otázka, která je na snadě je prodej fotografií. Ano, vystavené fotografie jsou na prodej. Rozhodl jsem se, že se bude jednat o limitovanou podepsanou edici, což znamená, že z vystavovaného formátu bude vyroben a prodán jen omezený počet fotografií. V tomto případě se bude jednat o 10 kusů vystavovaného formátu. A ne, výdělek nepropiju, ani neutratím za nové objektivy či jiné bazmeky, ale celý jej věnuji na dobrou věc.

Tímto vás srdečně zvu a doufám, že se vám mé fotografie budou líbit a že se třeba v kavárně potkáme.

fbvystava